
Спорт 23.07.2024 12:54 Снимка: ДНЕС+
Бомба! Локо Пд продава в Чемпиъншип
Мичи Нтело пред престижен трансфер
Локомотив Пловдив е на път да осъществи много престижен трансфер. Централният нападател Мичи Нтело е пред продажба в Ковънтри Сити. За интереса на „небесносините“ към Нтело потвърди и местният сайт Coventry Telegraph. Очаква се преговорите между двете страни да бъдат финализирани в близките дни.
Мичи Нтело мистериозно не участва в мача от първия кръг на новия сезон, който Локо спечели с 1:0 срещу Арда. Той бе сред резервите, но не влезе дори като смяна. На въпрос на репортера защо Нтело не е играл, помощник-треньорът Стоилов обяви, че така се бил развил мачът, без да даде повече подробности.
Нтело бе привлечен в Локомотив през зимата от бившия наставник Александър Томаш. Той се отчете с 5 гола в 15 мача през пролетния дял. По непотвърдена информация, ако Мичи бъде продаден на Ковънтри, в касата на „Лаута“ ще влязат около 1 милион евро. Той може да стане поредния футболист взет от Томаш, от когото клубът е изкарал добри пари.
В последния сезон Ковънтри завърши на девето място в Чемпиъншип. Амбициите на клуба са през новата кампания тимът да атакува промоция във Висшата лига.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10327 |
![]() |
1 | 2.25352 |
![]() |
10 | 3.85089 |
![]() |
100 | 4.1692 |
![]() |
1 | 1.67667 |
Последни новини
- 21:16 Хороскоп за сряда, 16 юли 2025 г.
- 19:37 Петер Сиярто: Страните от ЕС не успяха да приемат нов пакет санкции срещу Русия
- 19:28 Украинският парламент одобри удължаване на военното положение и на мобилизацията с още три месеца
- 19:22 Лавров: Тръмп е подложен на огромен натиск от страна на ЕС и НАТО да изпълнява исканията на Зеленски
- 19:14 Фицо поставя условие за подкрепа на новите санкции срещу Русия
- 19:06 ООН: Най-малко 875 палестинци са убити близо до пунктове за помощи в Газа
- 18:58 Росен Йорданов: Трябва да обединим усилия и да направим България по-привлекателна за живеене
- 18:51 DW: Ще доведат ли системите "Пейтриът" до обрат в Украйна?