Спорт 15.03.2021 16:58 Снимка: ДНЕС+
Бившият треньор на Ботев Вр: Не очаквах такава подкрепа, особено от Акрапович
Антони Здравко подаде оставка на поста старши треньор на Ботев Враца след загубата с 1:3 от Левски в 21-вия кръг на efbet Лига.
Бившият вече треньор на Ботев Враца останал изумен от Бруно Акрапович, който го засипа с похвали след победата на "червените" с 1:0 над Етър. Според босненеца Здравков е един от най-качествените треньори у нас и е успял да изгради ново лице на врачани.
"Не съм очаквал подкрепа от колеги, още по-малко от Акрапович. Та ние дори не се познаваме. Като изключим поздравите преди и след мач, други думи не сме разменяли. Затова останах приятно изненадан от коментара му и го приемам като страхотна професионална подкрепа", призна Здравков пред Гонг.
Той добави, че е имал чудесни моменти в Ботев Враца в продължение на 1 г. и 4 месеца и се надява отборът да запази мястото си в елита.
"В последните 10 мача играхме слабо единствено срещу Царско село, но за съжаление спечелихме само в Монтана. Головете са най-важното нещо във футбола, а при нас липсваха и това е причината за слабите резултати", обобщи Здравков, който иска да си почине до лятото. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:35 Кремъл: Дмитриев е на посещение в САЩ, но не за преговори за Украйна
- 19:24 FT: Задълбочаващ се разрив в НАТО
- 19:15 Силяновска зове за "креативност при четенето на двустранните протоколи с България"
- 19:06 Кинофестивалът в Кан представя официалната си селекция: Големите отсъстващи са американските студиа
- 18:56 Туроператори: Очаква ни "тежък сезон" за българския туризъм
- 18:47 Разпространението на морбили започва 4 дни преди появата на типичния обрив
- 18:37 Експерт: Не трябва да купуваме агнешкото от сергия. По-добре от големите вериги
- 18:28 Синдаров докосва победата в шахматния Турнир на претендентите