Спорт 21.03.2024 20:01 Снимка: АР/БТА
Битката между Кубрат Пулев и Махмуд Чар се отлага за есента
Българската звезда в тежка категория на бокса Кубрат Пулев няма да се бие с Махмуд Чар за световната титла.
Двамата трябваше да се изправят един срещу друг за за титлата на WBA на 30 март в София, но 39-годишният ливанец е разкъсал бицепс.
Инцидентът се е случил по време на спаринг, а мениджърът на Пулев - Ивайло Гоцев, заяви че ще се търси нов съперник.
"Чар е претърпял операция днес. Пожелаваме му успешно възстановяване. Чар срещу Пулев ще бъде отложен за тази есен", каза Гоцев.
Все пак Пулев ще се бие с друг съперник на 30 март, като в момента се преговаря с няколко противници.
Пулев се готвеше усилено за мача с Чар, като за целта дори се завърна старият му треньор Ули Вагнер, с когото постигна големи успехи. В София ще се бие и Тервел Пулев, а негов съперник е Роли Ламбърт.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09157 |
GBP
|
1 | 2.23166 |
RON
|
10 | 3.84031 |
TRY
|
100 | 3.88827 |
USD
|
1 | 1.66086 |
Последни новини
- 20:38 Хороскоп за сряда, 17 декември 2025 г.
- 19:33 Филипа и Йовица се разделиха, въпреки годежа си в "Ергенът: Любов в рая"
- 19:26 Песков: Ще коментираме западните гаранции за Киев, като видим текста. Коледно примирие няма да има
- 19:18 Тръмп с ироничен коментар за смъртта на Роб Райнър.Последва остра реакция от политици и знаменитости
- 19:11 Австралийската полиция: Масовото убийство в Сидни е вдъхновено от „Ислямска държава“
- 19:03 Най-големият тематичен парк за лед и сняг в света ще отвори врати в Китай
- 18:55 Таксиметровият синдикат: Ще има отлив в цялата сфера на услугите след първи януари
- 18:48 Червена рокля и рубинени бижута гарантират късмет през Китайската година на Огнения кон