Берлускони отново поема управлението на Милан

Спорт 23.05.2006 16:10

Собственикът на Милан Силвио Берлускони скоро отново ще се заеме с управленските дела в клуба, които бе прехвърлил на вицепрезидента Адриано Галиани, докато беше премиер на Италия. "До няколко дни Милан ще има нов президент и това ще съм аз, защото вече няма конфликт на интереси, откакто не съм премиер", каза Берлускони пред италианските медии.

В същото време вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани отхвърли информациите, че ще подаде оставка като шеф на Италианската футболна лига заради скандала с корупция, който разтърси италианския футбол. "Няма да напускам, защото в тази страна, който подаде оставка, веднага го набеждават за виновен, а аз съвсем не се чувствам виновен. Мисля, че винаги съм правил само добри неща за лигата", каза Галиани.

Информацията е на Netinfo.bg.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355