Спорт 27.10.2022 08:46 Снимка: ДНЕС+
"Барселона" отпадна от групите на Шампионска лига за втора поредна година
"Барселона" е аут от Шампионската лига.
Отпадането на испанския тим бе официализирано, след като "Интер" смачка 4:0 "Виктория" (Пилзен).
С победата италианският тим си гарантира излизане от групата, като има 10 точки, кръг преди края.
Лидер е "Байерн" (Мюнхен) с 12.
Баварците гостуват на "Барселона" тази вечер, но със сигурност каталунците ще завършат трети в групата, дори и при успех над немския тим.
"Барселона" има 4 точки, но "Интер" има по-добри показатели в преките двубои с отбора на Шави. Така испанският тим ще играе напролет в Лига Европа.
Каталунците отпадат още в началната фаза на Шампионска лига за втора поредна година. Миналата "Барса" отново бе в една група с "Байерн" (М) и пак завърши на трето място.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:24 КЗК проверява цените на храните и напитките на летището в София
- 18:17 Древен град на маите е открит непокътнат в джунглата на Мексико (видео)
- 18:09 Европа плаща с дъщерите си за експеримента на мултикултурализма и „разнообразието“
- 18:02 ЕС е готов да предостави помощ на Венецуела след земетресенията
- 17:55 Туск към поляците и украинците: Нужно е зачитане на историческата "истина и взаимно уважение"
- 17:47 ОбС Варна намали с 50% средства за проектиране на детски площадки заради съмнения за завишени цени
- 17:42 Николай Василев:Този бюджет си е свинщина
- 17:39 Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"