
Спорт 10.10.2025 18:55 Снимка: ДНЕС+
Арестуваха ас от Залата на славата, който заспа в колата след тежък запой
Полицията в Калифорния обяви, че е арестувала Пол Пиърс - голяма фигура от близкото минало и член на Залата на славата на баскетбола.
47-годишният Пиърс е намерен спящ в автомобила му на изходна магистрала от Лос Анджелис, като още първите впечатления на униформените са били за сериозна употреба на алкохол.
Той е арестуван и ще бъде обвинен в шофиране под влияние, като тепърва се чакат резултатите от тестовете и за наркотици.
Баскетболистът, който бе популярен и с прякора му Истината, в момента е водещ на подкаст със същото име в YouTube канал.
Телевизионната му кариера приключи през 2021-ва, когато ESPN го освободи след публикувано пикантно видео с екзотични танцьорки в социалните мрежи.
На игрището Пиърс изкара 19 сезона в НБА между 1998-ма и 2017 г., като в 15 от тях носеше екипа на Бостън Селтикс. Стана шампион през 2008 г. и бе обявен за MVP на финалите в същия сезон.
Десет пъти е избиран в отбора на звездите на НБА, а през 2022-ра бе приет в Залата на славата.
Още по темата
-
-
Абсурд в женската НБА, фен хвърли секс играчка на терена
преди 2 месеца
-
![]() |
1 | 2.10101 |
![]() |
1 | 2.25248 |
![]() |
10 | 3.8391 |
![]() |
100 | 4.0371 |
![]() |
1 | 1.68446 |
Последни новини
- 21:22 Съдът: Кметът на Варна Благомир Коцев остава в ареста
- 20:52 Хороскоп за събота, 11 октомври 2025 г.
- 19:34 Търпението към Белград свърши: САЩ удариха сръбската нефтена индустрия
- 19:26 Ferrari разсекрети първия си електромобил
- 19:19 НАТО започва годишното си учение за ядрено възпиране в понеделник
- 19:12 Египет: "Хамас" може да "замрази" използването на оръжия, но не да се откаже напълно
- 19:04 Иво Сиромахов към Тошко Йорданов: В какво се превърнахте, откакто влязохте във властта?
- 18:55 Арестуваха ас от Залата на славата, който заспа в колата след тежък запой