Спорт 21.11.2022 11:46 Снимка: ДНЕС+
Антов след 0:0 в Люксембург: Развиваме се в добра посока, вече имаме стил
“Развиваме се в добра посока. Отборът вече има стил на игра. Имахме ситуации, чрез които можеше да вкараме.” Това заяви защитникът на България Валентин Антов след 0:0 с Люксембург.
“Този мач беше различен. Бяхме излезли много високо. Имаше много единоборства. Има различни мачове, а този беше с по-висок интензитет. Двубоят беше хубав. Излизахме да бием много по-високо, както и те правиха. Нормално е да има повече картони в такива срещи”, добави Антов.
“Тежък мач, добър противник. Не беше лесно. Заслужено мачът завърши при равенство. Люксембург имат играчи в Германия, добри футболисти. Почти никой от тях не играе в местното първенство. Три мача подред сме със суха мрежа. Жалко, че не вкарахме, защото имахме възможности”, коментира Илия Груев-младши.
“Второто полувреме се поумориха някои от момчетата, защото не играят редовно в клубовете си и нямат игрови ритъм, което може би доведе до психическа умора. От друга страна, Люксембург бяха много добре физически подготвени”, коментира вратарят Светослав Вуцов.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:56 Хороскоп за четвъртък, 25 юни 2026 г.
- 19:33 ЕК предлага: "Европол" да има представителства във всички страни от ЕС
- 19:23 Тръмп нареди проверки заради цената на бензина в САЩ
- 19:15 „Ростех“ разкри тайното оръжие на Т-90М:След 200 промени танкът става още по-опасен на бойното полe
- 19:07 В Англия след грешната стъпка: Без паника, но така няма да стане
- 19:00 Докато светът говори за AI, Китай спечели друга ключова технологична битка срещу САЩ
- 18:54 Редки цветове и прецизна изработка на мозайка в храма на Херакъл в Хераклея Синтика
- 18:47 FT: Хегсет освобождава командващия сухопътните войски на САЩ в Европа