Анди Коул ще отсъства четири седмици от терена
Спорт 14.02.2006 18:20
Ветеранът Анди Коул няма да играе за Манчестър Сити в следващите четири седмици, след като увреди коленните си връзки при победата с 3:2 над Чарлтън през уикенда. Бившият национал на Англия удари лявото си коляно при непохватен опит да отиграе топката през второто полувреме. Другите травмирани в отбора на Манчестър Сити са китайският бранител Сун Цзихай и още един ветеран, Тревър Синклеър.
"Коули" ще се подложи на операция и мисля, че ще се възстановява четири седмици. След това той ще се върне в игра", коментира Стюърт Пиърс пред официалната страница на клуба. Информацията е на Netinfo.bg.
"Коули" ще се подложи на операция и мисля, че ще се възстановява четири седмици. След това той ще се върне в игра", коментира Стюърт Пиърс пред официалната страница на клуба. Информацията е на Netinfo.bg.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:01 Иран ще представи механизъм за управление на плаването през Ормузкия проток
- 08:50 Турция гради военен тръбопровод към Румъния през наша територия
- 08:39 Диана Русинова атакува Ивайло Мирчев: Направихте си ПР и превърнахте обикновен човек в престъпник!
- 08:28 Проф. Даниел Вълчев: Има очаквания към мен да се кандидатирам за президент, сериозно ги обмислям
- 20:18 Хороскоп за неделя, 17 май 2026 г.
- 20:09 Откриха обезобразено тяло на турист на Витоша, подозират нападение от животно
- 19:26 Джанет Джексън стана на 60 г.
- 19:15 Отстранената от Кьовеши Теодора Георгиева съди България в Страсбург