Любопитно 05.05.2022 16:53 Снимка: ДНЕС+
Защо Ким Катрал няма да я видим в “Просто ей така”
Че втори сезон на "Просто ей така" ще има, е вече потвърдено. И колкото и да се говореше, че Ким Катрал може би и ще се появи в него, вече има окончателен отговор.
Сериалът ще продължи без Саманта. Това потвърди актрисата, която изигра култовата роля в хитовия сериал "Сексът и гладът".
Ким Катрал по всичко изглежда е готова да продължи напред. В най-новото си интервю тя разкрива нови подробности около спекулациите за участието ѝ в продължението.
Едно от най-шокиращите е, че самата тя разбира за "Просто ей така" от социалните мрежи. Не я изненадва обаче, че изобщо не е била информирана лично от създателите на сериала. Знаела е, че така или иначе те няма да я имат предвид за продължението.
Ким разкрива още, че доколкото е била наясно, сценаристите са планирали да включат Саманта в сюжетна линия, която за нея е била "сърцераздирателна". А именно героинята ѝ да бъде въвлечена в афера с Брейди, 14-годишния син на приятелката ѝ Аманда.
Освен това, актрисата изобщо не е одобрила идеята за смъртта на героя на Крис Нот в първия епизод. Според нея няма нищо креативно в работата на създателите на "Просто ей така" и историята просто се повтаря.
"Може ли да си представите да се завърнете към работа от преди 25 години?", пита реторично Катрал.
И признава в интервюто си за Variety, че дори и не е чувала за коментарите на Сара Джесика Паркър, че не би се съгласила със завръщането ѝ в ролята на Саманта.
Въпреки това обаче, съвсем категорично заявява: "Така или иначе това никога няма да се случи. Така че никой няма нужда да се тревожи за това."/lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:26 Хороскоп за петък, 5 юни 2026 г.
- 19:38 Генерал Румен Миланов от ПБ оглави Комисията за контрол над службите за сигурност в НС
- 19:28 Задържаха жена в момент на получаване на наркотици с куриерска фирма
- 19:21 "Дънди прешъс" откри още много злато край Челопеч
- 19:14 Парламентът създаде Координационен съвет по инвестициите към МС. В него влизат 10 министри
- 19:08 Значима находка в Хераклея Синтика: За първи път откриха кладенец
- 19:00 Уан И се срещна с кандидата за следващ генерален секретар на ООН Мишел Бачелет
- 18:46 Борисов и Пеевски отново не са в нито една постоянна комисия в парламента