Любопитно 03.11.2023 13:29 Снимка: ДНЕС+
Втора жена обвинява Стивън Тайлър от "Аеросмит" в сексуално посегателство
Втора жена е завела дело за сексуално посегателство срещу фронтмена на рокгрупата „Аеросмит" Стивън Тайлър, съобщава ДПА, цитирани от БТА.
Джийн Белино твърди в иска, заведен в Ню Йорк, че е претърпяла „тежък и постоянен емоционален стрес", след като певецът я е нападнал два пъти през 1975 г. на 17-годишна възраст.
Това е вторият иск, заведен срещу Тайлър, след като миналата година Джулия Мисли, с моминско име Холкомб, обвини 75-годишния певец, че е имал незаконна сексуална връзка с нея, когато е била тийнейджърка.
В документите, публикувани чрез адвокатската кантора „Джеф Андерсън и съдружници" в четвъртък, се казва, че Белино е била тийнейджърка, работеща на модно ревю в Манхатън през лятото на 1975 г., когато неин приятел й уредил среща с рок групата „Аеросмит".
В иска си Белино твърди, че през този ден Тайлър я насилва сексуално два пъти. Първият инцидент е бил в телефонна кабина, където според нея музикантът я „притиснал" до стената, опипвал, целувал и симулирал секс без нейно съгласие, а по-късно отново в хотела, след като влезли заедно в бара. Като причина за иска се посочва „насилие на полова основа".
В документите Белино заявява, че е претърпяла и продължава да търпи „голяма душевна и телесна болка", както и „физически, лични и психологически наранявания".
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:33 Още 4 държави дават фалшиви книжки като бандата на "Калашниците"
- 19:27 Папа Лъв ХІV: Оръжията могат да наложат временна тишина, но не могат да изградят траен мир
- 19:19 Иван Хиновски: Поскъпването на ток и парно от 1 юли ще се отрази негативно върху домакинствата
- 19:15 Проф. Гроздински: Вандалите в Киев унищожиха паметника на великия Булгаков. Напомнят на нацистите
- 19:11 Биков обвини Радев, че е станал рекламно лице на големите търговски вериги
- 19:06 Гръмотевична буря се очаква в Мексико Сити по време на откриването на Мондиала
- 19:03 Доц. д-р Десислава Калчева, Фискален съвет: Необходима е фискална децентрализация на общините
- 18:55 Румъния изиска от Украйна обяснения "с доказателства" за взрива на дрона в Констанца