Любопитно 25.08.2022 15:06 Снимка: ДНЕС+
Вдовицата на Коби Брайънт с недотам добро обезщетение
24 август донесе успех на Ванеса Брайънт. В денят, който се чества като Ден на Коби Брайънт заради номерата на фланелките, които е носел баскетболиста - 24 и 8, вдовицата му приключи делото, което водеше срещу полицията и пожарната на Лос Анджелис.
На Ванеса Брайънт бяха присъдени 16 милиона долара обезщетение.
Тя и другият ищец Крис Честнър, който загуби съпругата си и 13-годишната си дъщеря в катастрофата, която уби Коби Брайънт и дъщеря му Джиана, получиха общо 31 милиона долара обезщетение, присъдено от лосандежелисткия съд.
Съдът отсъди, че шерифското управление на Лос Андежлис и пожарната служба на града наистина са разпространявали снимки на телата на загиналите от мястото на самолетната катастрофа, с което са нанесли сериозни емоционални щети да близките им.
Полицията е осъдена да изплати 10 милиона долара на Ванеса и 9 милиона долара на Крис, докато пожарната трябва да плати обезщетение в размер на 6 милиона долара на всеки от тях.
Адвокатите на Брайът и Честнър са заявили пред People, че ще обсъдят с клиентите си по-нататъшните си действия, защото не са доволни от отсъденото. Искът на вдовицата на Коби Брайънт беше за обезщетение в размер на 75 милиона долара.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09898 |
GBP
|
1 | 2.23268 |
RON
|
10 | 3.8428 |
TRY
|
100 | 3.90089 |
USD
|
1 | 1.66994 |
Последни новини
- 01:25 Хороскоп за неделя, 21 декември 2025 г.
- 19:34 Васил Терзиев посрещна украински деца коледарчета в Столична община
- 19:22 ПП се оправдава за директора на 138-о училище: Не е член на „Продължаваме Промяната“
- 19:11 Ген. Безверхни: „Клането в Буча“ беше инсценирано за англоезичната публика
- 18:59 Чорбанов припомни унизителен момент: Ген. Атанасов се молеше на Борисов да не разваля сглобката
- 18:47 Водещите на „Тази сутрин“ са безпристрастни журналисти, колкото аз съм безпристрастен анализатор
- 18:36 Гроздан Караджов: Закъснелият влак на ПП-ДБ забави собствената им реформа в БДЖ
- 18:24 Защо Мария Цънцарова настъпи мотиката?