Любопитно 30.01.2022 14:12 Снимка: ДНЕС+
Уилям Дефо в шок от съживяването на Зеления гоблин
Уилям Дефо признава, че е бил силно изненадан, когато му предложили да се завърне в ролята на Зеления гоблин в "Спайдърмен: Няма път към дома".
66-годишната звезда се превъплъти в ролята на суперзлодея Норман Осбърн/Зеления гоблин в блокбъстъра и беше зашеметен, че му се дава шанс да се завърне във вселената на Спайдърмен след предполагаемата му смърт в оригиналната трилогия за Спайдърмен на Сам Рейми.
Той сподели пред подкаста на Variety Awards Circuit: "Винаги е малко трудно, когато умреш във филм да се завърнеш в някое от продълженията. Мислех, че съм приключил. Когато първоначално ми казаха: "Искаш ли да повториш ролята? Помислих си: "Наистина? Как ще стане това?".
Дефо обясни: "Свикнал съм да работя по всякакви филми и понякога те разполагат с такива ресурси, че започвам да им завиждам. И ако хората не са искрени и ако не си вярват, това изглежда като огромна загуба и се усеща толкова цинично".
Запитан дали случаят с новия филм за Спайдърмен е такъв, той отговори: "Това са хора, които наистина вярват в това, което правят и се отдават на него по много искрен начин. Не говоря само за наистина добри актьори. Говоря за хората, които се занимават с ефектите, за операторския отдел - всички те са на много високо ниво. А когато имаш ресурсите и възможността да направиш популярен филм, всичко това е доста привлекателно"./БГНЕС
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:49 Хороскоп за вторник, 3 февруари 2026 г.
- 19:44 С нова такса Рим прави опит да ограничи тълпите от туристи, хвърлящи монети във фонтана ди Треви
- 19:36 Украински политолог: Докато Зеленски е на власт, няма да има мир
- 19:28 Далай Лама спечели награда "Грами", последва реакция от Китай
- 19:22 Кандидатите за президент на Украйна на САЩ, Британия и Германия - Буданов, Залужни и Кличко
- 19:15 Украйна и НАТО се споразумяха за усъвършенстване на Patriot, F-16 и HIMARS
- 19:09 Гришо се изкачи с две места, а шампионът Алкарас е все по-убедителен №1 в ранглистата
- 19:02 Консерваторката Лаура Фернандес печели президентските избори в Коста Рика