Разбира се, половинката на баскетболиста е казала "да", но пък на нас ни се струва, че Тобайъс Харис можеше да направи нещо значително по-малко, но пък за целта да не наема хора./lifestyle.bg

Любопитно 21.11.2020 15:40 Снимка: ДНЕС+
Тобайъс Харис и романтичното предложение за брак на баскетболиста
Може на много хора да не им се вярва, но спортистите си падат романтици. Добре де, не всички, но не един и два пъти сме виждали, че такива има.
Убеждаваме се за пореден път в това от профила на Тобайъс Харис в Instagram. 28-годишният баскетболист на Филаделфия е решил, че да предложи брак на приятелката си Жасмин.
Но понеже е спортист и то от тези, които взимат милиони (над 36 милиона на година, според последния договор, който сключи), може да си позволи да пресъздаде и най-романтичните си виждания за годеж.
За целта Харис е наел цял екип от хора, които да планират, организират, сготвят и заснемат всичко. И така налице е предложение за брак, на което дори най-захаросаните романтични комедии могат да завидят.
![]() |
1 | 1.76742 |
![]() |
1 | 2.26632 |
![]() |
10 | 4.00678 |
![]() |
10 | 2.18524 |
![]() |
1 | 1.63832 |
Последни новини
- 01:12 1426 са новите случаи на COVID-19, регистрирани у нас в съботния ден
- 00:23 Хороскоп за 7 март 2021 г.
- 20:30 Александър Иванов: Целта на ГЕРБ е абсолютно мнозинство
- 20:23 Не се изисква PCR-тест от транзитно преминаващите българи през Румъния
- 20:15 Ново земетресение край гръцкия град Лариса
- 20:07 Милен Велчев: След приемане на еврото цените няма да скочат
- 20:00 Кой е най-смъртоносният връх в света
- 19:53 Изолацията отряза една пета от пазара на дрога