Любопитно 26.09.2024 14:14 Снимка: ДНЕС+
Синовете на Боб Марли тръгват на турне
Това е първото от двайсет години насам
Синовете на Боб Марли са на турне за първи път след двайсет години, съобщи БТА, като се позова на информация от АП.
Петимата братя Марли - Зиги, Стивън, Джулиан, Кай-Мани и Деймиън, припомнят наследството на баща си с турнето Marley Brothers: The Legacy Tour. След повече от две десетилетия синовете на големия изпълнител свирят заедно на една сцена.
Братята изпълняват около 30 от песните на баща си, сред които и хитове като "No Woman", No Cry, "Could You Be Loved", "Is This Love", "Three Little Birds" и др.
Турнето с 22 дати започна във Ванкувър и ще приключи в Маями в началото на октомври.
През февруари 2025 г. се навършват 80 години от рождението на Боб Марли.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:37 След украинска атака с дронове: Казахстан намали добива на газ от находището „Карачаганак“
- 11:32 Демерджиев: 25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
- 11:29 Мъск предлага безплатен интернет на Венецуела след опустошителните земетресения
- 11:21 Шведска министърка дойде с бебето си на заседание на Съвета на ЕС
- 11:13 Откриха над 3600 кутии в тайници на лек автомобил на ТД Митница Варна
- 11:09 "Това е смела постъпка! Това е правилно!": Даниил одобри отмяна на санкциите срещу патриарх Кирил
- 11:05 Иран предупреди корабите да използват само определените от него маршрути в Ормузкия проток
- 10:58 ООН предупреждава: Синтетичните наркотици се превръщат в опасна пандемия