Любопитно 05.08.2024 18:05 Снимка: ДНЕС+
Синът на Анджелина Джоли и Брад Пит е изписан от болницата
Синът на Анджелина Джоли и Брад Пит - Пакс, вече е в добро състояние.
Дни след като 20-годишният младеж беше хоспитализиран след инцидент с електрически велосипед в Лос Анджелис, той е изписан от интензивното отделение, съобщава сп. People.
Източник на изданието споделя, че е получил тежка травма и му предстои тепърва да се възстановява чрез физиотерапия.
По негови думи майка му Джоли била неотлъчно до него в болницата. "Цялото му семейство е благодарно за бързите действия на лекарите и изключителните медицински грижи."
Припомняме, че Пакс бе хоспитализиран в началото на миналата седмица.
Тогава TMZ съобщи, че младежът не е носил каска докато е карал електрическия си велосипед. В болницата бил откаран с травма на главата и болки в бедрото.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец
- 14:36 Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
- 14:24 Деница Сачева за бюджета: Оценка 3! Този бюджет няма никаква философия и никаква цел
- 14:14 25 години рисувал епичното си платно "Богатири"
- 14:03 Страните от ЕС планират укрепване на европейските електроенергийни мрежи
- 13:52 Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
- 13:40 Иран: Тръмп ще съжалява за последната атака