Любопитно 30.07.2020 08:44 Снимка: ДНЕС+
"Шоуто на Елън Дедженерис", расизмът, обидите и разследванията на шоуто й от WarnerMedia
"Шоуто на Елън Дедженерис" е обект на вътрешно разследване от WarnerMedia. Причината са редица сигнали от екипа на предаването за расизъм, вербален тормоз и други форми на грубо поведение към някои от служителите на дневното телевизионно предаване.
Според информацията на BuzzFeed, цитирана от NPR, за момента има 11 оплаквания от настоящи и бивши служители на шоуто, които говорят за "токсична работна среда". Сред тях са хора, уволнени след болничен, чернокож служител, към когото са отправени обиди на расистка основа от началник, както и няколко служители, на които било забранено да говорят директно с Дедженерис.
BuzzFeed коментират, че всички тези случки са в разрез с проповядвания от водещата слоган "Да бъдем мили". Изпълнителните продуценти на "Шоуто на Елън Дедженерис" - Ед Главин, Мери Конъли и Анди Ласнър, са изразили тревогата си от това, че дори един човек "от семейството на продукцията ни е имал подобни негативни изживявания"./lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:29 Министерството на транспорта предупреждава за фалшиви SMS-и и имейли от негово име
- 16:21 Корабът с хантавируса акостира в Ротердам
- 16:12 Коя е фирмата зад първия български завод в Азербайджан
- 16:04 Pyмъния pиcĸyвa чacт oт гaзa oт Чepнo мope дa тpъгнe ĸъм Унгapия
- 15:55 Cлeд зaтишиe: Моdеrnа ce нaдявa oтнoвo дa "изгpee" нa пaзapa, зapaди xaнтaвиpyca
- 15:47 Зaщo шeфът нa Асrоnіѕ вяpвa, чe АІ щe ни нaпpaви пoвeчe чoвeци
- 15:38 Хванах я с най-добрия ми приятел:Пловдивчанинът, горил с цигара и дупчил с отвертка жена си
- 15:31 "Πaзapът нa нeдвижими имoти в Бългapия нaвлeзe в 2026 гoдинa c яcнo изpaзeнa пayзa"