
Любопитно 25.11.2023 16:38 Снимка: ДНЕС+
Шакира и колко ѝ е струвала връзката с Жерар Пике
Раздялата на Шакира с Жерар Пике ѝ коства много емоционална болка, а всичко това бе придружено и с проблеми с данъчните в Испания.
Тази седмица колумбийската изпълнителка постигна споразумение с властите в Каталуния, за да избегне процес и евентуален престой в затвора.
Шакира се съгласи да получи условна присъда и да плати 7.6 милиона евро. Всичко това можеше и да не се случва, ако Шакира се беше влюбила не в Жерар Пике, а в Серхио Рамос (играещ години наред в Реал Мадрид) например. Поне така твърди нейният адвокат Пау Молинс.
Според Hola, адвокатът казва, че живеещите в Барселона подлежат на данък върху богатството си, докато тези в Мадрид - не. Молинс твърди, че любовта на Шакира към Пике до момента ѝ е струвала около 120 милиона евро.
Адвокатът на изпълнителката също така смята, че в Каталуния човек може да влезе в затвора по обвинения, за които в Мадрид няма да бъде признат за виновен.
"С международни артисти е предизвикателство. Къде живеят, ако цял живот пътуват", казва още Пау Молинс. Като допълва, че през 2011 г. Шакира е направила световно турне, с което е обиколила 74 държави и е сложно да се определи къде точно трябва да си плати данъците.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09763 |
![]() |
1 | 2.2774 |
![]() |
10 | 3.85476 |
![]() |
100 | 4.15529 |
![]() |
1 | 1.65608 |
Последни новини
- 02:32 Хороскоп за сряда, 2 юли 2025 г.
- 19:32 Почина съпругът на княгиня Мария Луиза
- 19:24 Световната №116 разпиля третата в света Пегула за топ сензацията на "Уимбълдън"
- 19:15 Джеф Безос и Лорън Санчес се отправят на меден месец към Сицилия
- 19:08 Вълна от протести в Румъния след наредба, която орязва бонусите за вредни условия на труд
- 19:00 Фалстарт на безплатните лекарства за децата до 7 г., пускат първите антибиотици след седмица
- 18:55 Проф. Овчаров: Сензационни резултати от българската научна експедиция в Монголия
- 18:52 Daily Express: Москва с ултиматум към Лондон да спре напълно военната помощ за Украйна