Любопитно 17.09.2023 17:47 Снимка: ДНЕС+
"Ролинг стоунс" снима нов документален филм
Мик Джагър, Кийт Ричардс и Рони Ууд работят върху документален филм с продуцентската компания "Фулуел 73" за създаването на новия си албум "Hackney Diamonds", съобщи в. "Сън", цитиран от БТА.
Филмът ще покаже как групата работи по 12-те песни, включени в "Hackney Diamonds". той ще бъде откровен, ще разкрие атмосферата в студиото, включително и шегите между музикантите. Ще бъдат включени и сцени от премиерата на видеото към "Angry", когато те съобщиха за предстоящия албум.
Ще бъде почетен и Чарли Уотс, тъй като това са първите записи, които групата прави след смъртта му през август 2021 г. Той свири на барабани в две от песните в албума.
На мястото на Чарли Уотс сега е Стив Джордан. Той участва и в европейското турне, с което миналата година "Ролинг стоунс" отбеляза 60-ата си годишнина.
Албумът "Hackney Diamonds" излиза на 20 октомври. Той е първият с нови студийни записи на групата от 18 години.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:51 САЩ и ООН създават хуманитарен фонд за опустошения от гражданска война Судан
- 13:48 ИТН пред Йотова: Служебният премиер не бива да е политическа фигура - такива са Гюров или Главчев
- 13:43 Варненските полицаи прибраха дилър на дрога заедно с наркотиците и парите му
- 13:34 МЗ утвърди концептуална рамка за дейности по превенция и профилактика в българските училища
- 13:27 БСП-ОЛ при Йотова: Не може да има безпристрастен премиер, вече се усеща социално напрежение
- 13:26 Нова мощна буря връхлита Иберийския полуостров, хиляди са евакуирани
- 13:19 Без социални мрежи и за испанските младежи
- 13:12 Откриха млад мъж да лежи намушкан и окървавен в Стара Загора