
Любопитно 27.06.2025 19:19 Снимка: ДНЕС+
Рита Ора призна: Аз предложих брак на съпруга ми и паднах на едно коляно
Певицата Рита Ора разкри, че тя е била тази, която е предложила брак на съпруга си Тайка Уайтити.
В скорошно интервю за подкаста Begin Again 34-годишната певицата коментира връзката си с 49-годишния режисьор, като сподели и детайли от предложението за брак.
"Бяхме на екскурзия до Палм Спрингс. За предложението бях подготвила специална торта и балони, нещо, което и двамата много харесваме. След това както традицията повелява - паднах на едно коляно и му предложих брак", казва Рита. По нейни думи Тайка бил крайно изненадан, че любимата е нарушила традицията, в която мъжът предлага на жената. "Беше озадачен. Дори ме попита да не би да празнуваме празника на влюбените, беше много смешно", допълва Рита.
Двамата с него сключват брак на частна церемония на 4 август 2022 г. в Лос Анджелис. Преди това Рита и Тайка са дългогодишни приятели и колеги. Според Рита на сватбеното им тържество са присъствали едва осем души - семейството на певицата и децата на Уайтити.
В интервюто си звездата допълва също, че ключовият елемент да се задържат толкова време заедно е следният: "С него запазихме първоначалното приятелство, което имахме. Той е най-добрият ми приятел и мисля, че това ни държи заедно." По нейни думи бракът е бил логична стъпка в техните отношения.
Преди Тайка, Рита има кратка връзка с Бруно Марс. Двамата започнали да излизат, когато тя е била едва 18-годишна. "Беше през далечната 2009 г., когато и двамата бяхме неизвестни и той беше нает да пише песни за мен. Беше любов от пръв поглед", обяснява Рита в подкаста. След Бруно тя има още две големи любови - братът на Ким Кардашиян, Роб, и диджеят Калвин Харис.
Още по темата
![]() |
1 | 2.08533 |
![]() |
1 | 2.29154 |
![]() |
10 | 3.85628 |
![]() |
100 | 4.20459 |
![]() |
1 | 1.67236 |
Последни новини
- 20:21 Хороскоп за събота, 28 юни 2025 г.
- 19:33 Общинари от Бургас и Пазарджик са поредните, напуснали „промяната“
- 19:26 Георг Георгиев: От декември 2024 чакаме отговор от Радев за седем посланици
- 19:19 Рита Ора призна: Аз предложих брак на съпруга ми и паднах на едно коляно
- 19:11 От 60 до 1280 лева глоба в Истанбул, ако създавате шум със силна музика
- 19:04 Влак от Варна за София аварира, пътниците – на 40-градусова жега
- 18:58 Първите евробанкноти ще получим назаем
- 18:49 Заради златна обеца: Ограбиха и пребиха възрастна жена в Стара Загора