
Любопитно 08.10.2021 17:50 Снимка: ДНЕС+
Приянка Чопра по бански във Валенсия
За повечето от нас ваканциите на морето вече може и да са само спомен, но за други, открили по-топли местенца край морето, лятото продължава с пълна сила.
Сред тях е и Приянка Чопра, която е избрала Валенсия, Испания, за да се порадва на топлите слънчеви очи, морето и хубавото време.
Актрисата сподели поредица от снимки и видеа, запечатали моменти от безгрижното ѝ пребиваване в испанския град. Няма как да не отбележим и колко секси е тя със слънчевия жълт бански на фона на безкрайното синьо море.
Чопра добре знае колко е важно да се пази от слънцето, затова е с бяла шапка, а на някои от снимките я виждаме и с дълга бяла риза. Банският костюм и ризата са на австралийска марка Zimmerman, която е специализирана в плажно облекло, уточнява Vogue.
За разлика от друг път, сега Приянка не е със съпруга си Ник Джонас, а в компанията на майка си и приятели. Какво пък, очевидно се забавляват добре. /lifestyle.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.09314 |
![]() |
1 | 2.24705 |
![]() |
10 | 3.85484 |
![]() |
100 | 4.15759 |
![]() |
1 | 1.69116 |
Последни новини
- 15:19 Масирана руска атака в Харковска област
- 15:11 Високите цени на цигарите отказаха една трета от руснаците от пушенето
- 15:03 По покана на Зеленски: Ердоган планира визита в Киев в близките дни
- 14:56 Едномилионният пътник за тази година пристигна на летището във Варна с полет от Франкфурт
- 14:48 The National Interest: Руският дрон "Дан-М" - от учебна мишена до оръжие - чудо
- 14:40 Във Варна търсят директори на 15 детски градини
- 14:32 От есента в България ще е налична ваксина срещу инвазивна менингококова инфекция
- 14:28 Патриархът отслужи водосвет край езерото "Бъбрека"