
Любопитно 25.04.2025 14:10 Снимка: ДНЕС+
Прецедент в "Ергенът" 4 - без Мартин и три момичета след изненадващото му решение
Този сезон на "Ергенът" безспорно е като никой друг досега и изненадите в него идват една след друга всяка седмица. В последния епизод за тази пък чухме безпрецедентното решение на един от мъжете, за чието сърце се бориха част от участничките - Мартин Николов.
От доста време той проявява силни симпатии към Даниела Рупецова и това е ясно за всички. Повечето дори се чудеха защо не си я вземе и да се приключва драмата. Е, именно това направи Мартин, а ситуацията се разви по изненадващ за всички начин, предаде lifestyle.bg.
И ние, зрителите, и участничките, и другите двама Ергени първо предположиха, че Николов ще си тръгне от Шри Ланка, без да даде годежен пръстен на никоя. Но не, вместо това той изненада и Наум, и продукцията с желанието си да продължи да бъде част от шоуто, но в комплект с Даниела. И заяви, че просто няма как да ходи на срещи с други момичета, защото и към тях, и към самия него не е често.
Така се стигна до прецедента в историята на "Ергенът" в България - Мартин да заживее в имението на момичетата, в една стая с Даниела, да го играят влюбени и щастливи пред всички и да видят дали връзката им ще проработи.
Решението си Мартин съобщи първо на своята избраница, която заяви развълнувана, че и тя иска точно това. А след това той проведе разговор поотделно с останалите три момичета от своя отбор - Силвия, Анна-Мария и Мартина. Те го приеха спокойно, разбирали отдавна, че именно Даниела е изборът на неговото сърце. А след това се сбогуваха с останалите и си тръгнаха от Шри Ланка.
Не толкова равнодушни към ситуацията бяха останалите момичета в имението, които останаха без едни от най-добрите си приятелки. И всички, освен Ферай, дадоха ясно да се разбере, че никак няма да им е приятно да съжителстват с влюбените гълъбчета под един покрив. Но изглежда ситуацията засега е такава. А какво ще се случи до финала, предстои да разберем./lifestyle.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.09628 |
![]() |
1 | 2.2729 |
![]() |
10 | 3.86215 |
![]() |
100 | 4.18394 |
![]() |
1 | 1.66383 |
Последни новини
- 17:16 Осъдиха двама за палеж на кола в Русе
- 17:08 Румъния на прага на фалит, свършва парите за пенсии и заплати
- 16:59 Най-древната изследвана досега ДНК разкри генетична връзка между Египет и Месопотамия
- 16:52 Феновете на "Игра на калмари" останаха възмутени, сериалът загатна за американска версия
- 16:44 Тома Биков: Трети вот на недоверие за 6 месеца е диагноза не за правителството, а за опозицията
- 16:35 Земята днес преминава през афелия - най-отдалечената от Слънцето точка на орбитата ѝ
- 16:27 Инж. Панчев: 90% от старите автомобили, които се внасят от чужбина, са с пренавит километраж
- 16:19 Българин за пожарите на Крит: Проблемът е във вятъра. Хората едва стоят прави!