Любопитно 29.11.2024 13:09 Снимка: ДНЕС+
Прахът на Леми Килмистър от Motörhead ще бъде разпръснат в популярен стриптийз бар
Той почина през 2015 г. на 70-годишна възраст
Прахът на основателя на рок групата Motörhead Леми Килмистър ще бъде разпръснат в популярен стриптийз бар, според Daily Mail.
Рокаджията, чието истинско име е Иън Килмистър, почина през 2015 г. на 70-годишна възраст, а тленните му останки бяха изпратени на неговите приятели, както и оставени на някои от любимите му места.
Известно е, че Леми често е посещавал бар "Стрингфелоус" в Ковънт Гардън. По-късно на това място през 2010 г. Motörhead отбелязват и своята 35-годишнина.
Наскоро мениджърът на групата Тод Сингърман заяви, че барът "винаги е заемал специално място" в сърцето на Леми. Пред в. Sun каза: "Той обичаше спокойната обстановка, която предлагаше "Стрингфелоус". Убеден съм, че му харесваше и гледката. Знам, че е спокоен, че ще се върне отново към едно от любимите си места".
Част от праха на Леми беше разпръсната и на фестивала Wacken Open Air в Германия.
Когато това се случи съорганизаторът на феста Томас Йенсен заяви в интервю: "Завръщането на Леми е огромна чест за нас. Винаги е съществувала специална връзка между Motörhead и Wacken Open Air. Едва ли някоя група е свирила тук по-често. Фактът, че тук завършва и неговият път, завинаги ще има специално значение за нас."
CHF
|
1 | 2.10417 |
GBP
|
1 | 2.2238 |
RON
|
10 | 3.84544 |
TRY
|
100 | 4.04418 |
USD
|
1 | 1.70205 |
Последни новини
- 20:37 Хороскоп за сряда, 5 ноември 2025 г.
- 19:33 Битка с глупостта: Инфлуенсърите в Китай вече ще доказват професионална квалификация
- 19:25 Натали Трифонова отпразнува погачата на сина си
- 19:17 Седемкратният шампион Джокович все пак ще играе на АТР финалите
- 19:10 София и Скопие подписват ключов документ за строежа на жп тунела от Коридор №8
- 19:02 Безкрайна борба на центъра и крайнодясното. Европа навлиза в епоха на повтарящи се цикли
- 18:56 Гуверньорът на БНБ: Или промени в бюджета, или алтернативата е по-високи данъци и по-висок дълг!
- 18:53 Най-страшните места в Европа, в които има хелоуински дух