Любопитно 07.04.2021 19:14 Снимка: ДНЕС+
Мила Йовович, „Черната вдовица“ и как малката Евър имитира майка си
Още когато преди време разбрахме, че дъщерята на Мила Йовович - Евър Андерсън, ще играе в продукцията "Питър Пан" на Disney, никой не се усъмни в артистичните умения на 13-годишното момиче.
Тези дни 45-годишната й майка качи и забавно видео в Instagram, в което дъщеря й отново демонстрира завиден талант.
Този път двете си разменят ролите - Евър е майка, а Мила е дъщеря, която мрънка за яйце и танцува в стил като за TikTok. А пък Евър - точно като един истински родител, недоволства от поведението й.
Неотдавна пред ET Live Мила Йовович с гордост коментира и последното участие на дъщеря си - в новия филм на Marvel "Черната вдовица" със Скарлет Йохансон. За нея Евър има невероятен талант и тя не крие радостта, която изпитва, докато я наблюдава по време на снимките.
Именно заради дългогодишния си опит на снимачната площадка, Мила споделя, че е изпитала и "известни резерви", когато дъщеря й за първи път е проявила интерес към актьорството.
От една страна, е била ужасена, защото знае колко трудно е в тази индустрия. Но от друга, е и щастлива, защото чувства, че детето й е открило призванието си./lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 20:44 Тръмп обяви, че е провел "много продуктивен" разговор с Путин преди срещата си със Зеленски
- 19:37 Дензъл Уошингтън на 71
- 19:27 Великобритания купува от Германия мобилна артилерийска система RCH 155
- 19:18 Румяна Дечева: Насилствено въвеждане на машинно гласуване не е добро решение
- 19:08 Трима души загинаха при срутване на сграда в Южна Африка
- 18:58 Популярните личности, които загубихме през 2025 г.
- 18:47 След арктически студ за Нова година, идва топъл януари с температури до 15 градуса
- 18:37 Икономическият принос на Международното летище в Атина далеч надхвърля представите