
Любопитно 30.07.2025 12:16 Снимка: ДНЕС+
Май вече не е ерген. Благой Георгиев е в тайна връзка със сексапилна брюнетка
Бившият футболист Благой Георгиев не издържа дълго време да го раздава ерген след раздялата си с дъщерята на Ванко 1 - Ивана, и по всичко личи, че вече има нова жена в живота си.
Сексапилната брюнетка Мария-Луиза, която има онлайн магазин за дрехи, изглежда вече е не само рекламна половинка на Джийзъса, но и житейска.
Наскоро те се появиха в няколко рекламни клипа в социалните мрежи, където са в ролята на двойка. Изглежда да се превъплътят в тези образи не им е било особено трудно, тъй като явно чувствата помежду им са се пренесли и извън снимачната площадка.
Въпреки че засега не са потвърждавали официално, че са гаджета, снимки в социалните мрежи ги издадоха. Наскоро и Благо, и Мария-Луиза споделиха кадри от Москва, един от любимите градове на бившия футболист.
Преди няколко месеца пък всеки от тях се оказа на почивка в Позитано и Капри и макар че публикуваха снимките в различен период от време, още тогава провокираха съмнения, че са двойка.
Мнозина предположиха, че визитата на Благой в Русия е с цел да се види със сина си Елай, плод на любовта му с бившата му съпруга Есмер. Това обаче не е потвърдено.
![]() |
1 | 2.10282 |
![]() |
1 | 2.26842 |
![]() |
10 | 3.8553 |
![]() |
100 | 4.18113 |
![]() |
1 | 1.69674 |
Последни новини
- 21:57 Хороскоп за четвъртък, 31 юли 2025 г.
- 19:30 САЩ предупредиха Китай, че покупките на руски петрол могат да доведат до 100% мита
- 19:23 Ако съхранявате тези 11 неща над хладилника си, е време да спрете
- 19:15 Здравословно, местно и достъпно: Какво искат потребителите от Централна и Източна Европа?
- 19:07 Руските сили удариха учебен център на ВСУ в Черниговска област, около 200 войници са убити и ранени
- 19:00 Президентът на Молдова подозираля, че Русия подготвя намеса в нашите избори
- 18:53 Скакалци опустошават земеделската реколта в Южна Украйна
- 18:46 Захарова: В Европа пропагандата се храни с цели „кофи с рициново масло“