Любопитно 21.09.2023 16:53 Снимка: ДНЕС+
Марк Уолбърг е на път съвсем да се откаже
В последните години Марк Уолбърг направи някои значителни промени в живота си. Като това да започне да се занимава с моден бизнес и ресторантьорство и да смени местожителството си - от Калифорния в Невада. И най-вече да прекарва повече време със семейството си.
Затова не е чудно, че холивудската звезда вече се замисля и дори открито говори за пенсиониране, що се отнася до актьорската му кариера. "Все още работя много усърдно", казва 52-годишният Уолбърг пред Cigar Aficionado за новия брой на списанието. "Но не мисля, че това ще продължи в дългосрочен план. Надали ще мога да действам още дълго с темпото, в което съм сега. Защото не е лесно."
Актьорът, който има две дъщери - Ела (20 г.) и Грейс (13 г.) и двама сина - Майкъл (17 г.) и Брендън (14 г.), които споделя със съпругата си Риа Дърам, вече е говорил публично за желанието си да се откаже от киното и да се отдаде на близките хора.
Източник: GettyImages
Още през 2022 г. Марк Уолбърг каза пред Entertainment Tonight, че би искал да се оттегли от актьорството "колкото се може по-скоро".
И явно, макар и постепенно, това започва да се случва, а първата крачка е именно преместването на актьора в Лас Вегас, Невада. "Да мога да осигуря на децата си по-добър живот, независимо дали дъщеря ми ще иска да практикува конен спорт или синът ми баскетбол или голф - това е смисълът за мен. Това беше и идеята на преместването ни, да дадем ново начало и възможности за децата."
И все пак зовът на Холивуд все още не изчезва за Уолбърг, който в момента има пет актьорски проекта пред себе си. Освен това той е и успешен продуцент, макар да споделя, че поел тази роля "по необходимост". "Не исках да седя и просто да чакам някой продуцент да забележи филма ми. Винаги съм бил много активен и искам да мога да създам собствената си съдба", категоричен е актьорът.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.2185 |
RON
|
10 | 3.84567 |
TRY
|
100 | 4.02573 |
USD
|
1 | 1.69277 |
Последни новини
- 12:16 Молдова назначи проевропееца Александру Мунтяну за министър-председател
- 12:08 Фондация "Владиславово": Честит празник, будители - вчера, днес и утре!
- 12:04 Киев: От началото на годината са атакувани 160 руски нефтени съоръжения
- 11:56 Андрияна Русева, Фондация "Владиславово": Когато родителите се разделят, детето не бива да страда
- 11:53 Експерти съветват държавата да поеме контрола над "Лукойл" - да назначи особен управител
- 11:42 Франция обмисля данък върху ултрабогатите, за да запълни дупката в бюджета
- 11:30 Скрит тунел под Колизеума в Рим отваря врати за посетители
- 11:19 АФП: Да се бориш с огъня с огън - Калифорния е във войната за преначертаване на избирателните райони