Любопитно 11.06.2024 13:09 Снимка: ДНЕС+
Кубрат Пулев влиза в „Островът на 100-те гривни“?
Кубрат Пулев влиза в новото риалити „Островът на 100-те гривни“, твърди Intrigi.bg. Според анонимен източник Кобрата е един от участниците в екзотичното шоу, които ще се излъчва наесен по бТВ.
Информацията идва от запалени фенове на риалити шоуто, според които той ще бъде големият коз на продуцентите, с който ще си гарантират голяма гледаемост. Съмненията се потвърдиха и от липсата на каквато и да било активност в профила на Пулев през последните седмици.
До момента Кубрат не е участвал в риалити предавания, за разлика от брат си Тервел, когото гледахме във ВИП Брадър преди няколко години. Нищо чудно брат му да е успял да ги убеди да се впусне в това приключение, наградата от което не е никак малка – 300 000 лева.
Междувременно, тв водещият Александър Сано се издаде, че риалити шоуто ще се снима на Филипините. В кадър той дори показа кой е островът.
Още по темата
CHF | 1 | 2.082 |
GBP | 1 | 2.31973 |
RON | 10 | 3.93195 |
TRY | 100 | 5.35144 |
USD | 1 | 1.89886 |
Последни новини
- 20:07 Хороскоп за четвъртък, 16 януари 2025 г.
- 19:38 Централното бюро на ДПС потвърди, че дава глас за тройната коалиция Желязков
- 19:26 Предепидемична обстановка и във Видин
- 19:14 Измамници искат пари от името на Столична община за мнима благотворителна кампания
- 19:02 Зеленски очаква от среща с Тръмп край на войната при силни гаранции за сигурност
- 18:50 Китай санкционира още четири американски компании, продавали оръжие на Тайван
- 18:38 Шефът на ООН по правата на човека зове за национално помирение в Сирия
- 18:25 ПП-ДБ брои дни на Сарафов и Чолаков