Любопитно 19.10.2022 16:33 Снимка: ДНЕС+
Кара Делевин присъствала на семинар за самозадоволяване
Кара Делевин е от жените, които не се притесняват да говорят открито по всички теми. Сексът също не прави изключение.
Именно към сексуалните преживявания и различни светове, които те могат да отключат, е насочена документалната поредица Planet Sex. В четири епизода Делевин ще се опита да изследва необятните кътчета на човешката сексуалност, като хвърли повече светлина върху въпроси, свързани с връзките, сексапила и популярността на порното.
Но се оказва, че дори моделът има някакви граници на комфорт, които не е готова да премине. В интервю, което е част от изложението MIPCOM в Кан, Кара Делевин казва, че е посетила семинар, който е бил насочен към самозадоволяването.
Но представите ѝ за него са били съвсем различни. Според E! Online, Делевин е отишла на въпросния семинар с нагласата, че ще бъде нещо като лекция и дори имала приготвени химикал и тефтер за водене на записки.
Но се е оказало, че всичко е по-скоро практично, отколкото теоретично. Кара Делевин твърди, че са ѝ казали да си свали бельото, но тя не го е направила. Просто защото колкото и отворена да е към нови неща, има някакви граници на комфорт, които не би преминала.
Но пък признава, че не си е тръгнала от семинара, а просто е изпълнявала онези задачи, с които се е чувствала комфортно. Без да пояснява какви точно са били те, разбира се. Иначе, Planet Sex трябва да бъде пуснат в Hulu от 18 ноември./lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.2185 |
RON
|
10 | 3.84567 |
TRY
|
100 | 4.02573 |
USD
|
1 | 1.69277 |
Последни новини
- 16:38 Мартин Димитров иска ясен план от управляващите, за да се избегне криза с горивата
- 16:29 Bloomberg: Великобритания наскоро прехвърли ракети Storm Shadow на Украйна
- 16:20 Мика Зайкова: Всеки да се осигурява на това, което получава, без да променяме процеса
- 16:13 Варненец обран от русенец, заплашил го с пистолет
- 16:05 Адм. Джузепе Каво Драгоне: Войната в Украйна е стратегически провал за Путин
- 16:01 5,0 по Рихтер в Западна Турция
- 16:00 ЮНЕСКО: Варна става „Град на медийните изкуства“
- 15:57 Левон Хампарцумян: Еврозоната не е имунизация срещу лошо финансово управление