Любопитно 25.09.2023 16:03 Снимка: ДНЕС+
Кание Уест нарушава антитерористичните закони в Италия
Кание Уест определено е решил да не спира да лази по нервите на италианското общество и власти, докато се наслаждава на почивката си на Ботуша заедно с половинката си Бианка.
Според последните обвинения срещу музиканта, той съзнателно нарушава антитерористичните закони в страната, като носи маска за лице на обществени места. Според законодателството за борба с тероризма и обществения ред носенето на нещо, което "възпрепятства идентификацията на лицето", е незаконно и се наказва с глоба до 2000 евро.
По време на шестседмичния престой на двойката в Италия противоречивият рапър е бил забелязан да носи маска във Венеция, Флоренция и последно в Милано, където с любимата му присъстваха на Седмицата на модата.
Властите във Венеция вече разследват Кание и Бианка, след като бяха хванати в "компромисна позиция" във водно такси миналия месец. Те предизвикаха полемика, след като тя беше щракната с тоалет, който разкриваше голите й задни части, докато беше коленичила пред него.
На други снимки Кание беше видян седнал в задната част на водното такси с австралийката Бианка сгушила глава в скута му.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09583 |
GBP
|
1 | 2.22633 |
RON
|
10 | 3.84091 |
TRY
|
100 | 3.90535 |
USD
|
1 | 1.66851 |
Последни новини
- 17:51 10 задължителни атракции в Южна Африка
- 17:43 "Сега": Терзиев даде заден за боклука и прие две скъпи оферти
- 17:35 Пиер Льолуш: Украйна и Европа бяха двете пуйки за Деня на благодарността
- 17:31 САЩ предлагат разделяне на Запорожката АЕЦ на три
- 17:26 Левски и Sport Republic не се разбраха
- 17:18 Зеленски притеснен: Ако ЕС не вземе руските активи в полза Украйна, би било проблем
- 17:11 Производителят отрече за арсен в детски храни и обяви, че е спечелил дело за подобни обвинения
- 17:03 "Сделката на века": САЩ планират да приберат половината от приходите от възстановяването на Украйна