
Любопитно 22.08.2023 16:37 Снимка: ДНЕС+
Какво каза Чарлийз Терон за твърденията, че се е подлагала на пластична операция
Чарлийз Терон е под светлините на прожекторите от толкова дълго време, че със сигурност е свикнала да чува и чете по свои адрес какви ли не твърдения.
Едно от последните е, че се е подложила на неособено успешна пластична операция на лицето, за да изглежда по-млада. Оказва се, разбира се, че подобно нещо няма.
В интервю за списание Allure актрисата казва, че лицето ѝ се променя с напредването на годините и това ѝ харесва. "Хората си мислят, че съм си правила фейслифт. Казват неща от сорта на "Какво си е направила на лицето?"
Докато Чарлийз Терон просто отговаря на тези твърдения и нападки с усмивка, че просто остарява. "Това не означава, че съм имала несполучлива пластична операция. Просто това се случва."
Също така на актрисата не ѝ допада фактът, че обществото е приело остаряването при жените като нещо негативно. И по-точно, че с напредването на възрастта мъжете биват сравнявани с виното, а жените - с откъснати цветя.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09269 |
![]() |
1 | 2.26763 |
![]() |
10 | 3.86688 |
![]() |
100 | 4.17071 |
![]() |
1 | 1.66213 |
Последни новини
- 09:44 Правят седмичен обзор на цените на храните
- 09:36 Наеми в евро: Очаква ли се поскъпване след присъединяването ни към еврозоната?
- 09:28 След наводненията в Тексас: Броят на жертвите расте, очакват се нови валежи
- 09:19 Пожар в завод за литиеви батерии близо до Мадрид продължава да гори трети ден
- 09:11 От Байерн потвърдиха ужасната контузия на Мусиала. Той ще се оперира в Мюнхен
- 09:04 Тръмп за плана на Мъск: Абсурдно е създаването на трета партия в САЩ
- 08:56 Оранжев код за много горещо време
- 08:49 Обречен ли е Гришо срещу Синер