Любопитно 06.06.2023 13:42 Снимка: ДНЕС+
Как е реагирал бащата на Сидни Суийни на голите сцени в "Еуфория"
Сидни Суийни доби популярност с участието си в сериала на HBO "Еуфория", като в момента определено не може да се оплаче от липса на работни ангажименти.
Не очакваме бъдещите ѝ проекти да включват толкова голота, колкото "Еуфория", но актрисата не се притеснява от такива сцени. За разлика от семейството ѝ.
В интервю за Sunday Today Сидни Суийни казва, че майка ѝ е посещавала снимачната площадка на сериала често и двете са говорили за сюжета доста. Така че тя е знаела за какво точно става дума.
Не същото обаче важи за бащата на актрисата, който не е имал никаква представа, че има голи сцени. И то доста. Самата тя признава, че не е говорила с него на тази тема, защото просто не е знаела как да го вмъкне в разговора.
Е, бащата на Суийни е разбрал за какво става дума по трудния начин. Актрисата споделя, че той заедно с неговите родители са решили да гледал "Еуфория", без да ѝ кажат предварително. И когато са стигнали до голите сцени, просто са излезли от стаята.
Въпреки това, бабата на Сидни Суийни се оказва голям неин фен и я подкрепя във всичко. Актрисата дори я взима с нея на снимачните площадки, за да ѝ показва другата страна на киното, пише People. И нерядко дори я включва като екстра в някои от продукциите.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:26 Хороскоп за четвъртък, 11 юни 2026 г.
- 19:28 Гръцкият парламент одобри ускорено експулсиране на мигранти
- 19:22 В Австралия конфискуваха над 100 000 гигантски съскащи хлебарки, за 120 000 € (ВИДЕО)
- 19:14 Муцунски: Случаят с Ива Михайлова, блъсната на път в РСМ, е в юрисдикцията на съдебната система
- 19:07 Кая Калас за преговорите с Украйна: Институциите на ЕС да създадат работна група
- 18:59 Нетаняху ще се кандидатира за преизбиране тази година
- 18:51 Приключи финалния турнир по шахмат за VIII-X клас от Ученическите игри във Варна
- 18:43 Мишел Мафезоли: Вече сме в ерата на бунтовете. Модерността приключва, ще се лее кръв