Любопитно 24.04.2025 13:14 Снимка: ДНЕС+
Иван и Андрей правят игрален филм за живота на Лили Иванова
Иван и Андрей правят игрален филм за живота на Лили Иванова, съобщават от екипа най-голямото име в българската попмузика. Лентата е с работно заглавие „Лили – любовта е живот“.
„Благодаря на Иван и Андрей, и на целия екип на „Междинна станция" за уважението, отношението и професионализма! Здраве, щастие и много успехи! С цялото си уважение“, написа Лили Иванова в социалните мрежи.
Филмът е съвместна продукция между фондация „Лили Иванова“ и продуцентската компания „Междинна станция“, създадена от Иван Христов и Андрей Арнаудов. Сценарият е поверен на Емил Бонев, автор на „Гунди – легенда за любовта“. Режисьор е Яна Титова, позната с филмите „Доза щастие“ и „Диада“. Оператор е Мартин Балкански.
Изпълнителен продуцент е Васил Булянски.Филмът се очаква да проследи всички ключови периоди от живота на Лили Иванова, включително съвременната ѝ безпрецедентна кариера.
Очаква се сценарият да бъде финализиран до края на лятото, след което ще започне кастинг за главните роли. Премиерата е планирана за 2027 година
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:19 Хороскоп за сряда, 19 август 2026 г.
- 19:36 Москва се превръща в крепост: Русия изгражда кули с "Панцир" срещу дроновете
- 19:28 Владимир Кличко с първо изявление след смъртта на Хейдън Пенетиър
- 19:21 Мел Гибсън се завръща към екшъна на 70-годишна възраст
- 19:14 Над 600 грама наркотици са иззети при спецоперация в "Люлин"
- 19:07 Бивш експерт на НАСА: САЩ са започнали безпрецедентен процес на разкриване на НЛО
- 18:59 „Хамас“ потвърди ангажимента си към споразумение за ивицата Газа
- 18:52 САЩ спря строителството на граничната ограда в Тексас с Мексико