Любопитно 07.11.2023 12:39 Снимка: ДНЕС+
Херцогинята на Йорк Сара Фъргюсън е посетила България инкогнито преди месец
Херцогинята на Йорк Сара Фъргюсън е посетила България инкогнито преди месец. Сензационната новина за визитата на бивша съпруга на принц Андрю - херцог на Йорк и по-малък брат на крал Чарлз III – разкри Евгени Минчев в отговор на въпрос под публикация във фейсбук. Пиарът пише още, че уговаря нова дата за среща с британската аристократка.
Историята на Сара Фъргюсън е изключително интересна. Тя се жени за брата на сегашния крал през 1986 г, но се разделят през 1992 г., финализирайки развода си четири години по-късно.
Сара и принц Андрю са родители на принцесите Южени и Беатрис.
Фърги, както я наричат, остава близка и в добри отношения както с принц Андрю, така и с кралското семейство като присъства на различни прояви. Сара отрича слуховете, че тя и бившият ѝ съпруг могат да се помирят, но не крие, че той винаги ще има специално място в сърцето ѝ. Скоро херцогинята претърпя операция от рак на гърдата и след това се зае с кампания по информиране на жените колко е важно профилактично да се преглеждат.
Освен това херцогинята е известна с любовта си към писането. Зад гърба си има роман и детски книги.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:58 Рейтингът на Зеленски се срина до 18%, Залужни го изпревари с доверие от 37,1%
- 12:50 Ученичка създаде карта за подаване на сигнали за препълнени контейнери във Варна
- 12:43 Нивото на Дунав падна под минус 100 см, корабоплаването е сериозно затруднено
- 12:35 Заснеха джип да се движи по аварийната лента в насрещното на АМ "Тракия" (ВИДЕО)
- 12:28 "Майко, искам да се лекувам": Има ли обратен път след фентанила
- 12:20 Прокуратурата: Ръководни служители на ВиК - Бургас са участвали в схема с водомери
- 12:13 Карбовски: Само едно не ме убеждавайте, че срещата 15 с 40 е само среща
- 12:05 "Грийнпийс" от Варна: Да не се добива нефт и газ в Черно море