EVN спря тока и на ромската махала в Битоля, ромите блокират пътя с боклук
Любопитно 20.01.2007 14:56
Фирмата EVN прекъсна електричеството в ромската махала в Битоля и разгневените жители за втори пореден ден днес ще блокират със смет магистралния път Охрид-Битоля-Прилеп.
Вчера участък от пътя Охрид-Прилеп бе изцяло затрупан със смет. След двучасова блокада екипи на "Македония път" разчистиха пътното платно. /Макфакс-БГНЕС
Вчера участък от пътя Охрид-Прилеп бе изцяло затрупан със смет. След двучасова блокада екипи на "Македония път" разчистиха пътното платно. /Макфакс-БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:49 Бюджетът на ДОО за 2025 г. е изпълнен на 99,6% в приходната и 98,6% в разходната част
- 15:40 Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
- 15:34 Едва 15,8% от българите живеят в прекалено големи жилища
- 15:30 Министър Шишков: "Онова" правителство е искало да открадне 1 милиард лева от пътища
- 15:25 Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите
- 15:16 Комплекс за социални услуги „Владиславово“ към Фондация „Владиславово“
- 15:13 Консулството ни в Гърция предупреждава: Шофирайте внимателно, ще ви отнемат книжката
- 15:06 Две деца намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена