Любопитно 11.08.2022 11:52 Снимка: ДНЕС+
Един обяд на Дженифър Лопес и Бен Афлек
След края на медения месец Бен Афлек и Дженифър Лопес прекараха известно време разделени - всеки със собствените си задачи. Докато Джей Ло завладяваше музикални сцени в Европа, Бен се отдаде на грижи за сина си Сам. Но в момента двамата са отново заедно и си прекарват страхотно.
По съвсем обикновен, но много сладък - във всички значения на думата, начин двойката прекара слънчевия вторник в Санта Моника.
От снимки в социалните мрежи виждаме как семейство Афлек обядва с децата си в Huckleberry Café, преди всеки да се отправи към поредния си ангажимент. Близнаците на певицата Еме и Макс, синът на актьора Самюел и дъщеря му Вайълет, също се наслаждават на времето заедно.
На един от кадрите Джей Ло гали своя съпруг, докато Вайълет сякаш се опитва да привлече вниманието му. Бен Афлек изглежда небрежно, но в същото време стилно - зелена тениска с надпис "Believe in Boston" в комбинация със сини дънки. След обяда цялата фамилия се отправя за лакомства в Dunkin' Donuts.
От Page Six научаваме, че актьорът е голям почитател на прословутите понички - затова и нищо чудно, че в ръка държи хартиена торбичка с вкусотии от веригата. Всъщност, след като интернет беше залят от забавни мемета, в които се наслаждава на кафето им, Бен Афлек се превърна в нещо като синоним на Dunkin' Donuts.
Лопес пък е готова за фитнес - с прилепнал по тялото черен екип. Заради жегата тя е свалила горнището си, под което е облякла бял спортен сутиен. В комбинация със също бели кецове. Косата ѝ вързана на небрежен кок - перфектна за тренировка. И задължителните тъмни слънчеви очила, разбира се.
Бенифър възродиха романса си през април 2021 г., малко след като изпълнителката на "Cambia El Paso" приключи отношенията с бившия си годеник Алекс Родригес.
Джей Ло и Бен се сгодяват през 2002 г., но отменят сватбата. 20 години по-късно актьорът отново поиска ръката на любимата си и този път освен "да", получи и подписа на вече г-жа Афлек.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:00 Пеканов: Спасихме пари, които можеха да бъдат загубени. Близо 1 млрд. евро е силен бюджетен кислород
- 10:50 СЗО алармира: 75 медици от ДР Конго са заразени с ебола, досега 17 са починали
- 10:38 Константин Проданов: Новият бюджет ще е „безкомпромисно“ рязане, но без загуба на доходи
- 10:27 Политическо земетресение в Унгария: Поправка забранява на Орбан да се кандидатира пак за премиер
- 10:17 "Таймс": Членове на британския кабинет искат от Стармър срок за напускането му
- 10:06 Двама са обвинени за длъжностно присвояване след акцията в Пловдивския университет
- 09:56 Донев постави изкуствения интелект в центъра на разговора със Световната банка
- 09:45 Иран: САЩ носят пряка отговорност за израелските атаки срещу Ливан