Любопитно 12.05.2023 18:12 Снимка: ДНЕС+
Джинси и тениска - класическата комбинация, която всички ще носят това лято
Модните тенденции се сменят поне два пъти в годината и може да се окаже наистина натоварващо да ги следим, и винаги да бъдем актуални. За щастие обаче има дрехи, аксесоари и комбинации, които са издържали теста на времето и винаги са модерни.
Като джинси с тишърт. Колкото и семпло да звучи този тандем, той ни е полезен по много причини. Първо - прави обличането сутрин лесно, защото няма какво толкова да му се чудим.
Второ - позволява ни безброй варианти за "персонализация". Защото - колкото и да не ни се вярва, джинси и тишърт може да носим за разходка в парка, но и за вечерно събитие.
Всичко зависи от това с какво ще ги комбинираме. Най-актуално в момента е да облечем дълъг блейзър върху класическото "сини джинси-бял тишърт". От обувките - кецове, мокасини или такива на ток, зависи и къде ще се появим така.
Можем да се заиграем и с аксесоарите. Спортна раничка, кошница или малка чанта ще променят визията ни в зависимост от това накъде сме се отправили.
Смяна в бижутата пък може да преобрази визията за секунди и да сме готови за вечерно парти.
Да не забравяме, че можем да "играем" и с типа джинси, както и линията на тишърта. Широки или по крака, в класическо синьо, черни или пък бели за лятото, тези панталони оставят много на въображението ни.
Освен класически бял тишърт, за това лято актуални са и такива по-ярки цветове като бонбонено розово, лилаво, ментово. Както и такива с принтове отпред. За по-прибрана и елегантна визия, може да изберем такъв плътно по тялото.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:27 Спартак удари Черно море като гост за първи път от 33 години
- 22:40 Трима загинали и шестима ранени след нова катастрофа на магистралата
- 22:28 Хороскоп за понеделник, 27 юли 2026 г.
- 19:29 Цените на какаото падат, но шоколадът остава скъп
- 19:18 Разполагат допълнително медицински екипи и линейки по Черноморието ни
- 19:08 Китай е добил 700 000 тона шистов нефт от находище „Шънли Дзиян“
- 18:59 Пеканов: Спряхме корупционна процедура за 127 млн. евро в регионалното министерство
- 18:48 Пожар край Валенсия, 15 000 са евакуирани