Любопитно 06.09.2023 10:12 Снимка: ДНЕС+
Дженифър Лопес с нови секси снимки по бельо
Дженифър Лопес обича да ни напомня, че макар да е на 54 години изглежда невероятно. Прави го провокативно - или със снимки по бански, или понякога и по бельо.
Именно по секси бельо виждаме изпълнителката в последния ѝ пост в Instagram. На няколко кадъра Джeнифър Лопес е пред огледалото и в леглото, като демонстрира изваяната си фигура.
Съвсем очаквано, коментарите под публикацията са положителни, като хората изказват възхищението си от начина, по който изглежда изпълнителката.
И докато някои се прехласват колко секси е Дженифър Лопес, други искат да бъдат на мястото на Бен Афлек. От описанието под снимките разбираме, че снимките са част от колаборацията на Лопес с италианския бранд за бельо Intimissimi.
Сутиенът, който Лопес носи на снимките, е Pretty Flowers Elena Balconette, а цената му е 79 долара, докато бикините струват 18 долара, пише Marca.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:34 Авиокомпаниите са на ръба, отменят се все повече полети
- 19:27 Скандал за премии разтърсил италианската съблекалня преди провала в Босна
- 19:20 Русия представи боен робот, въоръжен със скорострелно минометно оръдие
- 19:13 Пентагонът крои план за удари по Иран, който да избави Тръмп от обвинение във военни престъпления
- 19:05 БТПП: Катастрофалните сценарии по въвеждане на еврото не се сбъднаха
- 18:57 Тих инсулт: Как да го разпозаете и какво да направите?
- 18:50 Тръмп може да замени Уиткоф с Ванс като част от преговорите с Иран
- 18:43 Бивш директор на ЦРУ: САЩ трябва да научат от Украйна „изцяло новата концепция за водене на война