
Любопитно 24.03.2025 15:26 Снимка: ДНЕС+
Днес започва процеса срещу Жерар Депардийо за "сексуално посегателство"
Днес във френската столица Париж ще започне процесат срещу известния актьор Жерар Депардийо за "сексуално посегателство".
Две жени обвиняват 76-годишния актьор в действия, извършени през 2021 г., на снимачната площадка на филма "Les Volets verts". През октомври заседанието беше отложено заради влошеното му здравословно състояние.
Този път Жерар Депардийо трябва да присъства на заседанието по това дело. Той беше очакван от своите съдии и обвинители на 28 октомври 2024 г. пред наказателният съд в Париж, но съдията тогава отбележи само отсъствието му, оправдано с две медицински свидетелства за влошеното му здравословно състояние. Съдът уважи молбата на адвокат Жереми Асус за отлагане на изслушването.
Пет месеца по-късно 76-годишният актьор е годен да се яви в съда, според медицинско заключение, направено през февруари. Следователно се очаква той да заеме мястото си в съдебната зала, за да отговаря за сексуални посегателства, извършени през 2021 г. на снимачната площадка на филма Les Volets verts, от Жан Бекер, според двамата жалбоподатели, Амели (тя не желае да посочи фамилното си име), 54-годишна, декоратор и Сара (първото й име е променено), 34-годишна, трети асистент-режисьор.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09538 |
![]() |
1 | 2.25352 |
![]() |
10 | 3.85758 |
![]() |
100 | 4.13982 |
![]() |
1 | 1.67825 |
Последни новини
- 12:56 Полковник от СБУ: Не е фейк - руснаците наистина се разходиха в центъра на Покровск
- 12:47 Тя отново му прости. Конър и съпругата му не крият щастието си
- 12:41 Брадли Купър е готов за брак с Джиджи Хадид
- 12:33 Петър Мицин остана далеч от полуфиналите на Световното на 200 метра бътерфлай
- 12:26 Баща стреля с пистолет, след като детето му се спречка с друго
- 12:19 3-годишно дете е открито мъртво на плаж в Гърция, никой роднина не го е търсил
- 12:11 Само 35% от касовите апарати са настроени за работа и в евро
- 12:03 През първата половина на 2025 г.: Природните бедствия са причинили щети за 131 млрд. долара