
Любопитно 27.05.2025 14:51 Снимка: ДНЕС+
Деми Ловато се омъжи
Певицата Деми Ловато се омъжи за дългогодишния си приятел Джордан Лутс. Двамата са сключили брак към края на месеца.
На церемонията 32-годишната изпълнителка е била облечена в рокля по поръчка на Vivienne Westwood, след което се е преоблякла във втора рокля за бляскавия прием.
"Отдавна съм почитателка на моделите на Vivienne Westwood. Когато мислех какъв стил рокля искам, често се връщах към моделите на Vivienne - по-специално как силуетите наистина допълват извивките на тялото и как тя използва корсети. Ние не само успяхме да се възползваме от това вдъхновение, но и добавихме щрихи, които наистина правят тази рокля толкова специална", сподели Деми пред списание Vogue.
След като носи копринена рокля с голи рамене до олтара, Ловато се е преоблякла в друга рокля - копринен сатен в цвят слонова кост, покрит с перли. "Имаше много внимание към детайлите в украсата на роклята за приема. Детайлите на перлите и драпировката са толкова специален елемент, а всяка нишка беше драпирана и прикрепена ръчно, една по една. Това е единствен по рода си елемент, който ме кара да се чувствам специална", разказа тя за втората си рокля.
Дни преди голямото тържество Деми изрази вълнението си от сватбата в публикация. "Джордан, последните три години бяха най-хубавите три години в живота ми и трябва да ти благодаря за това. Нямам търпение да остарея с теб и да създадем семейство заедно", написа певицата.
Смята се, че двойката се среща от 2022 г., а е сгодена от 2023 г., когато Джордан е предложил на Деми в Лос Анджелис малко преди Коледа.
"Знаете ли, цял живот съм го чакала. Много е успокояващо да имаш партньор, който е толкова подкрепящ, толкова любящ, толкова грижовен. Много е лесно да остана съсредоточена с него, защото го обичам толкова много и той се отнася с мен толкова невероятно", заяви Ловато по-рано пред сп. People.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09583 |
![]() |
1 | 2.23779 |
![]() |
10 | 3.85142 |
![]() |
100 | 4.03096 |
![]() |
1 | 1.67566 |
Последни новини
- 21:13 Хороскоп за неделя, 28 септември 2025 г.
- 19:33 Доц. Стойчо Стойчев: Румен Радев си служи с популистки похвати
- 19:21 За 8 месеца 447 самолета в Германия са били обект на атаки чрез заглушаване
- 19:09 Мъск и принц Андрю са в документите по делото "Епстийн"
- 18:59 Настъпват два нови варианта на Covid-19, случаите се увеличават
- 18:46 Установен е шофьор с 26 невръчени глоби на обща стойност 3960 лева
- 18:34 Рязка промяна във времето - силни бури удрят Гърция
- 18:21 Веско Маринов започна нов бизнес за милиони