Дъщерята на Доналд Тръмп разкри пола на бъдещото си дете

Любопитно 10.04.2025 16:59 Снимка: ДНЕС+

Дъщерята на Доналд Тръмп разкри пола на бъдещото си дете

Бъдещата майка Тифани Тръмп, по-малката дъщеря на президента Доналд Тръмп, организира екстравагантно бебешко парти, което беше под темата "Peter Rabbit".

В серия от снимки Тифани гордо показа наедрялото си коремче, като на събитието стана ясно, че двамата със съпруга й са в очакване на момче.

Щастливата бъдеща майка потвърди публично, че очаква първото си дете в средата на декември - месеци след като баща й го обяви пред света.

Доналд Тръмп първоначално сподели новината през октомври, разкривайки, че се очаква ново попълнение в семейството, по време на речта си в Детройтския икономически клуб.

Той посочи някои от гостите в тълпата, включително бизнесмена Масад Булос, който е тъст на Тифани, и след това съобщи добрата новина.

"Той случайно е баща на съпруга на Тифани, Майкъл, който е много изключителен млад човек", каза новоизбраният президент. "И тя е изключителна млада жена. И ще има бебе. Така че това е хубаво."

Връзката на Тифани и Майкъл започна през 2018 г. Запознават се, когато Тифани е на почивка на гръцките острови с актрисата Линдзи Лоън.

Майкъл й предложи брак в Розовата градина на Белия дом с 13-каратов диамантен пръстен с изумруд на стойност 1,2 милиона долара. Сватбата им се състоя в имението Мар-а-Лаго на бащата на Тифани през ноември 2022 г.

Тифани, която е завършила Юридическия факултет на университета в Джорджтаун през 2020 г., не е участвала осезаемо в политическите усилия на баща си, въпреки че присъства на Републиканската национална конвенция в Милуоки това лято.

Нейният съпруг милиардер Майкъл е роден в Ливан и е наследник на Boulos Enterprises, нигерийска компания за дистрибуция и сглобяване на превозни средства, включително мотоциклети и мотори, управлявана от баща му.

CHF CHF 1 2.10508
GBP GBP 1 2.27758
RON RON 10 3.92926
TRY TRY 100 4.52106
USD USD 1 1.72168