
Любопитно 16.08.2020 16:53 Снимка: ДНЕС+
Булка изгони майка си от сватбеното тържество
Младоженка прекъсна майка си по време на поздравителната й реч на сватбеното празненството и я изгони, пише в. „Daily Star”.
Обтегнатите отношения първоначално накарали булката да се колебае дали изобщо да покани майка си на собствената си сватба. Но с посредничеството на по-голямата сестра на младоженката конфликтната майка все пак получила покана за сватбата.
По време на речта си в началото майката на булката казала мили думи, весело се шегувала, но в един момент започнала да обижда младоженеца, визирайки финансовото състояние на дъщерята си и здравословните й проблеми. Кулминацията била да сравни булката с развален продукт, след което дъщерята със сила отнела микрофона от ръцете на родителката си и я прогонила от тържеството.
По-късно булката получи одобрение за постъпката си в социалните медии./БГНЕС
Още по темата
-
-
-
Китай плаща на булки под 25 години
преди 1 година
![]() |
1 | 2.09628 |
![]() |
1 | 2.2729 |
![]() |
10 | 3.86215 |
![]() |
100 | 4.18394 |
![]() |
1 | 1.66383 |
Последни новини
- 09:04 Оставката на Кирил Петков - първа точка в дневния ред на парламента
- 08:56 Слънчево и ясно време
- 08:49 Барбутов иска да чака делото си извън ареста
- 08:41 Ферибот потъна на път за Бали, има загинали и изчезнали
- 00:38 Хороскоп за четвъртък, 3 юли 2025 г.
- 19:34 Принц Уилям е притеснен за съпругата на баща си. Камила не спирала да пие
- 19:25 23-ма поставени отпаднаха още в първия кръг на "Уимбълдън"
- 19:18 Община Сатовча влезе в рекордите на "Гинес" с близо 1000 чешми