
Любопитно 14.08.2024 10:09 Снимка: ДНЕС+
Брад Пит и Джордж Клуни заснеха убийствена фотосесия във френското му шато
Брад Пит избра френското си шато Миравал за "сцена", на която да заснеме фотосесия с колегата му Джордж Клуни за списание GQ. Както е известно мястото, с площ от 1200 акра на стойност 164 милиона долара, е обект на тригодишната му съдебна битка с бившата му съпруга Анджелина Джоли.
Интересен факт е, че Клуни също е закупил замък от 18-ти век с винарско имение от 425 акра в Бриньол, но той "никога не е бил там".
Фотосесията, с която Брад и Джордж промотират новия си филм "Вълци единаци", е поредната лента, в която двамата близки приятели си партнират на екрана. Освен убийствените снимки, с които буквално нажежиха мрежата и най-вече дамските сърца, двамата дават и съвместно интервю, в което разказват за дългогодишното си приятелство.
В него Клуни разкрива, че е "малко подразнен" от режисьора Куентин Тарантино, който е говорил "гадни неща" за кариерата му. Двамата са работили заедно в лентата "От здрач до зори", където играят братя. Самият Брад приема негодуванието на авера си за много забавно.
Пит и Клуни са известни с чувството си за хумор и най-вече с майтапите, които си правят един на друг години наред. След като се пошегува за "ограничителните заповеди", които има издадени срещу приятеля си, Джордж разказа как двамата се чуват от време на време, за да проверят как са, което е "важна" част от приятелството, тъй като животът може да стане "сложен понякога".
На свой ред Брад сподели, че Джордж е от хората, които най-добре го разбират, добавяйки, че му се обажда в "многобройни случаи", когато се сблъска с трудности в живота си. Защото той винаги е насреща му и го разбира.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09628 |
![]() |
1 | 2.2729 |
![]() |
10 | 3.86215 |
![]() |
100 | 4.18394 |
![]() |
1 | 1.66383 |
Последни новини
- 15:53 Челна катастрофа на пътя Пловдив-Карлово, движението е затруднено
- 15:49 Слънчев и горещ петък ни очаква
- 15:45 Тежка катастрофа край Аркутино: Баща и двете му деца в болница
- 15:40 "Мяра": 86% от българите са "за" младите лекари, 75% - за съдебната реформа
- 15:32 Зам.-командирът на руските ВМС ген. Михаил Гудков е убит при украински удар в Курска област
- 15:24 Силен взрив отекна в Одеса, градът бе атакуван с балистична ракета, съобщи кметът
- 15:17 Асен Василев: Нямо лошо! Кирил Петков е предлагал мъжа на Лена Бориславова за зам.-кмет на "Люлин"
- 15:09 Борислав Гуцанов прогнозира минимална заплата през 2026 г. да бъде около 1200 лв.