
Любопитно 23.05.2025 10:06 Снимка: ДНЕС+
Блейк Лайвли разкри какви са й бъдещите планове
Блейк Лайвли разкри какви са й бъдещите планове извън киното.
Актрисата, която нашумя покрай грозния съдебен процес с колегата си от "Никога повече" Джъстин Балдони, наскоро разкри, че пуска на пазара линия за грижа за косата, носеща името Blake Brown.
В скорошно интервю за сп. People звездата от "Клюкарката" призна, че е "твърде фокусирана" върху бизнес начинанията си и затова избягва да отделя време за скандала с Балдони.
"Аз съм родител, който работи по няколко проекта в момента и се опитва да вложи цялата си енергия. Последните месеци ми бяха много натоварени, защото е трудно да балансираш работата със семейството", сподели Лайвли пред изданието.
Тя и актьорът Райън Рейнолдс са родители на четири деца - Джеймс, Инес, Бети и Олин. "Двамата с Райън се опитваме да си поделяме грижите за тях, като имаме график в кои дни кой да ги води на училище", каза още звездата.
Блейк обясни, че линията, която пуска на пазара, е много специален проект за нея, защото е работила усилено тази й мечта един ден да стане факт. "Трябва да обичаш това, с което се занимаваш и да го правиш със страст. Аз го правя и може би затова толкова се вълнувам."
Пред списанието Лайвли допълни, че никога не е очаквала, че един ден ще има възможността да сбъдне мечтата си да има собствена линия. "Това изобщо не ми беше в плановете, но ето, че се случи."
По нейни думи в миналото се е разпилявала често в работата си, защото е поемала по различни пътища.
"Често вършех няколко неща едновременно. Сега, когато съм по-улегнала, искам да се фокусирам повече върху едно нещо и да го развия. Имам страхотен екип, който също като мен работи усилено Blake Brown да се наложи на пазара", обясни още актрисата.
Както споменахме, преди няколко месеца Лайвли заведе дело срещу Балдони в Ню Йорк с обвинения в сексуален тормоз, отмъщение, нарушаване на договор и клевета. В отговор Балдони, който е режисьор и изпълнител на главната роля във филма "Никога повече", подаде насрещен иск срещу нея. Скандалът все още е във вихъра си, а делото е в процес.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09336 |
![]() |
1 | 2.32091 |
![]() |
10 | 3.86673 |
![]() |
100 | 4.44446 |
![]() |
1 | 1.72945 |
Последни новини
- 16:11 Москва: Нямаме планове за мирни преговори с Украйна във Ватикана
- 16:04 Митов: Използването на лютив спрей пред сгредата на ЕП е било според разпоредбите в Закона за МВР
- 15:55 Германия е приютила над 20 млн. мигранти
- 15:48 Делян Пеевски иска: Без субсидия и офиси за партии, чиито лидери са с обвинения по НК
- 15:40 Ръст на сигналите за насилие над деца
- 15:32 Бойко Борисов: Най-важното е кметът да бъде близо до хората
- 15:25 Желязков на гроба на Кирил: Делото на светите братя първоучители е надхвърлило границите на времето
- 15:21 Радев сезира КС заради решението на Киселова за референдума за еврото