Любопитно 27.02.2024 15:17 Снимка: ДНЕС+
Бионсе оглави класацията на "Билборд" за сингли
Певицата Бионсе оглави класацията Хот 100 на "Билборд" за сингли, съобщи сайтът на изданието.
Изпълнителката си осигури първенството с парчето Texas Hold 'Em, което става деветият й сингъл, покорил върха в престижния чарт.
Texas Hold 'Em оглави Хот 100 на "Билборд" седмица след като застана начело на класацията за кънтри песни, с което Бионсе сътвори история, ставайки първата чернокожа жена с подобно постижение.
Певицата пусна Texas Hold 'Em на 11 февруари заедно с още един сингъл - 16 Carriages. Излизането им беше оповестено по време на Супербоул. Очаква се двата сингъла да бъдат включени в новия албум Act II на Бионсе, който ще се появи на музикалния пазар на 29 март.
Първенецът от миналата седмица Джак Харлоу отстъпи на втора позиция с Lovin on Me, след като отбеляза шест непоследователни седмици на върха в чарта Хот 100.
Певецът и автор на песни Теди Суимс се изкачи от петото до третото място с Lose Control.
Челната петица се допълва от Йе (известен преди като Кание Уест) и Тай Дола Сайн със сингъла Carnival, записан в сътрудничество с Рич дъ Кид и Плейбой Карти, и певеца и автор на песни Бенсън Бун с Beautiful Things.
В Топ 10 на класацията Хот 100 на "Билборд" за сингли намират място още певицата Сиза със Snooze, Тейлър Суифт с Cruel Summer, Тейт Макрей с Greedy, Зак Брайън с Remember Everything в сътрудничество с Кейси Мъсгрейвс и Доджа Кет с Agora Hills, припомня БТА.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:21 За Нова година Виктор Орбан обеща: Унгария няма да напусне ЕС и НАТО
- 13:07 Двама загинаха при тежка катастрофа в Нова Загора
- 12:59 Над 500 души в "Пирогов" по Нова година: Дете падна от 7-мия етаж, друго е с травма на окото
- 12:54 Финландия задържа кораб, идващ от Русия, след като скъсал кабел с котва
- 12:42 Руската "Радиостанция на Страшния съд" отново се обади, пусна в ефир знакови военни песни
- 12:30 Independent: Не е само Тайван! Пет горещи точки могат да доведат до Трета световна война през 2026-а
- 12:21 Най -малко десет загинали при експлозия в бар в швейцарския курорт Кран Монтана
- 12:16 Патриарх Даниил: Господ ни е дал свобода, велик дар е това