Любопитно 28.07.2021 16:46 Снимка: ДНЕС+
Били Айлиш, Happier Than Ever и рекордът от предварителната продажба на албума й
Според класацията на Billboard за най-високоплатените музиканти през 2020 г. Били Айлиш попада в челната петорка. Но ако продължава в същия дух, като нищо ще победи в надпреварата за тази година.
На 30 юли излиза дългоочакваният втори студиен албум Happier Than Ever на 19-годишната изпълнителка. Но Били Айлиш го пусна за предварителна продажба в Apple Music и вече над един милион почитатели са го поръчали.
Така албумът й се превърна в най-продавания в историята на Apple Music, и то преди официалното му издаване.
Рекордът на Били Айлиш бе основна тема и в скорошното интервю на младата звезда с водещия по радио Apple Music 1 - Зейн Лоу. Самата тя не може да повярва на успеха си и казва, че "това е лудост". Притеснява се също да не разочарова феновете си, особено онези, които искат първи да чуят какво е сътворила.
От Bang Showbiz съобщават, че на 31 юли по BBC One ще бъде излъчено и специалното издание Billie Eilish: Up Close. Отсега са ясни и двете водещи теми на предаването - албумът й Happier Than Ever и възхода на носителката на Грами./lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.11487 |
GBP
|
1 | 2.24138 |
RON
|
10 | 3.84748 |
TRY
|
100 | 4.01234 |
USD
|
1 | 1.68432 |
Последни новини
- 19:34 Губернаторът на Белгородска област: Украински удар е повредил язовирна стена
- 19:23 Избраха Весела Лечева за вицепрезидент на Европейската конфедерация по стрелба
- 19:11 Георгиев: В следващите 3 месеца най-вероятно ще ни извадят от "сивия списък“ за пране на пари
- 19:01 Иван Иванов: Предприемаме стъпки за отпадането на спорната "такса водомер"
- 18:50 Иван Стамболов-Сула: Браво, Борисов! Браво, Пеевски!
- 18:40 Повечето хора не различават изкуствен интелект от човешкия глас
- 18:19 Пропадна втората среща на Светослав Вуцов в БФС
- 18:08 Живущи в кв. „Лагера“: Помощ! Боклукът изобщо не се извозва