Асен Блатечки в затворнически сериал по Нова тв

Любопитно 10.08.2023 13:17 Снимка: ДНЕС+

Асен Блатечки в затворнически сериал по Нова тв

Асен Блатечки, Гергана Данданова и  Мартин Димитров влизат в главните роли в първия сериал у нас на затворническа тема.

"Клетката" е новата криминална поредица, чиято премиера ще е тази есен по Нова тв. Сюжетът проследява драматичната история на една силна и смела жена, изправена пред тежка морална дилема в опит да спаси детето си. Завръзката в сценария тръгва от ужасяваща история, която преобръща живота на главните герои.

"Клетката" обаче е по-скоро сериал за втория шанс.  В него са пресъздадени лошите затворнически условия, но същевременно филмът е метафора за вътрешната клетка, в която понякога живеем.

Роли в сериала имат Веселин Калановски, Димитър Баненкин, Жаклин Дочева, Мира Бояджиева, Яна Кузова и др. Режисьори са Любомир Печев и Атанас Бончев-Наката. В сценарния екип са Александър Чобанов, Нина Кисимова, Диляна Крайнева, Пламена Велковски, Георги Иванов и Николина Любенова.

Продуцент и автор на идеята е Краси Ванков с компанията си Hidalgo Productions, който стои и зад криминалния сериал "Братя".

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355