Любопитно 27.12.2024 16:46 Снимка: ДНЕС+
30-годишна надзирателка бе уволнена, след като излезе клип как се отдава на един от затворниците
30-годишната надзирателка Линда де Соуса Абрю е била освободена от работата си в затвора в английския град Уелингбъроу в графство Нортхамптъншър. Причината е изтекъл в социалните мрежи клип, на който се вижда как тя прави секс с един от лишените от свобода в килията му.
Самата Абрю се призна за виновна в съд през юли т.г., след като появата на 4-минутното порноклипче с нейно участие доведе до полицейско разследване и на образуването на досъдебно производство.
По време на записа се чува гласът на мъж, друг затворник, който снима въпросното видео: „Пичове, правим история, казвам ви. Ето, така си прекарваме ние времето в „Уондсуърт“.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:53 Кая Калас: Страните от ЕС още не са готови да кажат кога Украйна може да стане част от Съюза
- 15:41 Първанов: Излизането на Радев година преди края на мандата не беше коректно
- 15:31 Историческа европейска отборна титла за България в бадминтона
- 15:20 Еврочиновниците готови за Европа на две скорости
- 15:08 Нови правила за прием в ясли и детски градини в София влизат в обществено обсъждане
- 14:56 Речта на Рубио в Мюнхен: Америка проправя пътя за нов век на просперитет! Искаме да сме заедно!
- 14:45 Месни заговезни - последният ден преди Великденския пост
- 14:34 Обама осъди расисткия клип на Тръмп и липсата на политически етикет