Крими 07.08.2020 08:45 Снимка: ДНЕС+
Задържан е мъж, ударил журналистката на конференцията на ГЕРБ
Единият от двамата провокатори, проявили агресия срещу журналисти по време на конференцията на ГЕРБ, вече е задържан в полицията.
Той е задържан за 24 часа и е бил разпитан, са съобщили за БНТ от прокуратурата.
Според източници на БНТ, задържаният стои зад мъжа, който избива телефона от ръцете на журналиста Полина Паунова.
Вторият мъж обаче все още не е установен.
Разпитан е още един мъж, който е бил проявил словесна агресия.
Продължават действията по разследване и установяване на още участници в инцидента, както и разпити на свидетели.
Припомняме, че според София Тех Парк, където се проведе конференцията, лицето, не е представител на охраната, осигурена за събитието.
ГЕРБ категорично се разграничиха от действията на провокаторите./БНТ
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:53 109 случая на салмонелоза са регистрирани в Европа, има починали
- 17:32 Армията в Уганда дръпна шалтера на водещи медии в страната
- 17:21 Окосената трева не е отпадък - защо е по-добре да я оставим в градината
- 17:08 Паника в Египет - Салах е под въпрос за първия елиминационен мач в историята на страната
- 16:55 Три денонощия след труса извадиха 11-годишно момче, затиснато на 3 м под земята (видео)
- 16:42 18-годишен младежки национал на Венецуела е сред загиналите при земетресенията в страната
- 16:29 Битката на континентите: Европа класира 13 отбора, но процентно не е №1 в груповата фаза
- 16:17 За първи път в България беше оперирано "пеперудено дете"