Само за ден варненските полицаи спипаха трима с марихуана и амфетамини

Крими 28.04.2007 14:59

Само за ден, на 26 април, при проверки варненски полицай спипаха трима младежи с наркотични вещества. При първата проверка, извършена около 18,30 часа на ул. “Македония” е иззето пакетче с марихуана – 0,47 грама от 20-годишния
В. Б. от Варна.

В 21,40 часа при полицейска проверка на автомобил “Пежо 205” управляван от М. Г. 24 г. от Варна са иззети пакетче с 0,80 грама марихуана, и пакетче с 0,121 грама амфетамин. При последвалия оглед на автомобила под задната седалка се намериха и иззеха 14 пакетчета с прахообразно вещество амфетамин с 1,247 грама.

Същата вечер около 20 ч. в двора на училище “Ив. Вазов” в жк. “Победа” от 22-годишният З. Андр. от Варна е иззето пакетче от гланцирана хартия с 1,668 грама марихуана.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355