Раненият във Варна полицай се възстановява

Крими 02.01.2007 16:50

Намушканият с нож полицай от Първо РПУ във Варна вече е по-добре, съобщиха от полицията. Той бе наръган при инцидент в късните часове на 28 декември.

Пострадалият е бил нападнат близо до китайски ресторант, намиращ се до Двореца на културата и спорта в морския град. Служителят на реда, който има прободна рана в белия дроб, е вече без опасност за живота. Състоянието му е стабилно.

Заловени са 6-7 души, за които се предполага, че са съпричастни към престъплението, допълниха от ОДП - Варна. Все още усилията на полицията да залови извършителите са безуспешни. Освен във Варна, по случая работят и бургаските полицаи.

Пострадалият служител на реда е преследвал двама души, които са отказали да платят сметката си в заведението и след това са избягали. Полицаят не е бил на работа в момента и е бил цивилен.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355