Крими 17.04.2024 23:15 Снимка: БТА
Психично болен се е барикадирал в дома си в София, заплашвал съседи с нож
На място квартал "Гео Милев" са изпратени екипи на полицията, психолози, пожарна и линейка
43-годишен мъж се барикадира в жилището си в столичния квартал "Гео Милев", съобщи МВР. Той е заплашил, че е въоръжен с нож, допълва БНТ.
Сигналът е подаден в 19:30.
Към момента няма данни при мъжа да има други хора. По информация на NOVA той е сам, но е заплашвал съседи.
На място са изпратени екипи на полицията, психолози, пожарна и линейка.
По първоначална информация, барикадиралият се страда от психическо заболяване.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:29 Към момента няма данни за пострадали българи след земетресенията във Венецуела
- 14:21 Министерството на финансите публикува на сайта си законопроекта за държавния бюджет за 2026
- 14:13 НЗОК хареса предложението на държавата за парите за здраве за 2026 г.
- 14:05 Цигарите поскъпват от август
- 13:57 КЗК започна проучване за високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2 на Летище „Васил Левски“
- 13:49 Преполовен Мондиал 2026: Картината за елиминациите и класирането на третите отбори
- 13:42 Лукашенко спря ретранслаторите на границата с Украйна
- 13:36 ООН: Горещата вълна в Европа е цената, която плащаме за замърсяването с изкопаеми горива